К.С.Льюїс. Листи

 До Хіли Ньюмен

Модлін-колледж

Оксфорд

3 червня 1953


Люба Хіло Ньюмен, величезне дякую тобі за прекрасний лист та малюнки. Я одразу зрозумів, що у кольорі ти зобразила не якусь конкретну сцену, а скоріше вихід усіх персонажів на сцені, нібито наприкінці п'єси, а не так як це книга. "Подорож Досвітнього мандрівника" не остання: ще буде чотири книги, а всього сім. Ти помітила: Аслан не говорив Юстасу, що той не повернеться в Нарнію? З твоїх картинок мені найбільше сподобався містер Тумнус внизу аркуша.


Що до іншого імені Аслана, то спробуй вгадати сама. Хіба в нашому світі не було такого, хто б (1) з'явився в Різдво; (2) називав себе сином Великого Імператора; (3) за чужу провину віддав себе злим людям на посміх та смерть; (4) повернувся до життя; (5) його ще іноді називають ягням чи агнцем (дивися вкінці книги). Напевне ти знаєш як називають Його в нашому світі. Подумай та напиши мені у відповідь!


Ріпічіп на кольоровому малюнку наче живий, такий ж зухвалий і задерикуватий. Мені подобаються справжні миші. В нас тут в коледжі їх є багацько, але я ніколи не ставлю лапанок. Якщо я запрацьовуюся допізна, то бачу як вони висовують мордочки з-за занавісок і ніби говорять: "Гей! Йди вже спати! Ми хочемо пустувати". 


З найкращими побажаннями

Завжди твій 

К.С.Льюїс


#lewisdaily 

#letterstochildren

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

5 клас, зарубіжна література. Прислів'я, приказки, загадки Практичний урок.

5 клас, зарубіжна література. Мандрівні сюжети. Момотаро, або хлопчик-персик.

8 клас, зарубіжна література. Основні літературні епохи, напрями, течії. Практичний урок.